М'ясо - Інтернет магазин Varosh4you | Купити м'ясо в Киеве, Харькове, Донецке, Одессе, Львове, Мукачеве, Ужгороде: цена, продаж, купить оптом

М'ясо

М'ясо

    Коптіння - це процес ароматизації, варіння або консервування їжі, який створюється під час спалювання дерева, або якихось тліючих матеріалів. Копчені продукти  були у людини протягом всієї історії. М'ясо і риба є найбільш поширеними копченостями.

    Копчення  м'яса - це здатність отримання червоного м'яса (і риби), яка бере свій початок в доісторичні часи. Його метою є зберегти ці багаті білком продукти протягом тривалого часу, які в іншому випадку швидко зіпсуються.

    Є два способи для збереження продуктів: зневоднення і антибактеріальні властивості  диму. У наші дні, посилений аромат копченостей робить їх делікатесом в багатьох культурах.

    Бекон - м'ясний продукт, отриманий із свинини і зазвичай копчений, інколи навіть просто для надання аромату.

    Ковбаса  - це продукт, як правило, зроблений із рубленого м'яса у кишці, традиційно взятій з кишечника, але іноді бувають синтетичні. Виробництво сосисок і ковбас – це традиційний метод консервування харчових продуктів. Ковбаса може бути збережена шляхом затвердіння, сушіння або коптіння. Багато видів і сортів ковбас копчених, щоб допомогти зберегти їх, а також для отримання смаку.

    Шинка свинна - це засолена, прокопчена задня нога свині. Вона дуже смачна і в багатьох країнах світу готується на великі свята.

    Бекон – це м'ясний продукт, який отримують з свиней і зазвичай він сильно солоний. Щоб бекон був свіжий його додатково висушують на холодному повітрі протягом декількох тижнів або місяців, або є ще такі варіанти бекону – варені, копчені.Свіжий бекону може бути потім додатково висушували протягом декількох тижнів або місяців. Свіжий і сушений бекон, як правило, вже готові до вживання. Варене м'ясо  грудинки готове до вживання, так як деякі копчені бекони, але може використовуватися для подальшого  приготуванння  їжі. Бекон отримується з різних шматків м'яса. Це, як правило, використовується м'ясо з бічної і задньої частини свинини, за винятком США, де він майже завжди приготовлений зі свинного живота (як правило, називають "прошарками", "жирний", або "в американському стилі" зовні США і Канади). Бічна сторона має більше м'яса і менше жиру, ніж живіт. Бекон отримують з двох різних видів: сало, що майже чистий жир, і свиняча корейка, яка є дуже худенька. Сирі смужчаті скибочки свинини - це бекон з живота.  Бекон  можна використовувати , як заміну олії для смаження на сковороді, а також його можна їсти копченим, вареним, смаженим, запеченим, або приготованим на грилі.Бекон також використовується для Бардінг і larding спекотне, особливо ігри, в тому числі оленини і фазана. У континентальній Європі, частина свині зазвичай не копчений бекон; він в основному використовується в кубах (lardons) як інгредієнт для приготування їжі і оцінюється як джерело жиру і ароматний  смак. В Італії це називається панчетта , яка приготована дрібними кубиками, або тонко нарізаними сирими смужками як частина антипасто. М'ясо інших тварин, таких як яловичина, баранина, курка, коза, або індичка, може також бути засоленим та висушеним і нагадувати бекон. Таке використання м'яса є загальним в районах зі значним єврейським і мусульманським населенням, обидва з яких забороняють споживання свинини. Бекон відрізняється від солоної свинини і шинки в концентрації  сольового розчину.

    Ароматизатори, такі як коричневий цукор або клен використовуються для деяких видів бекону. Сьогодні розсолом для шинки, але не бекону, використовують  велику кількість цукру. Історично склалося так, що "шинка" і "бекон" відносяться до різних шматків  м'яса, які були в розсолі, але упакованих однаково.

    Сирокопчені ковбаси, як правило, суміш свинини й інших видів м'яса такі як яловичина або оленина. Сирокопчена ковбаса може бути сушена або копчена, які однаково вимочують у солі, а вони  той же час значно відрізняються твердістю. У ковбасу використовують такі приправи, як насіння гірчиці, чорний перець, часник, сіль, або цукор. Сирокопчена ковбаса, як і багато інших ковбас, виготовляється із залишків м'яса кусочків органів, щоб нічого марно не пропало. Однак деякі марки сирокопченої ковбаси виготовляють лише з м`яса. В Іспанії сирокопчені  ковбаси  є таких видів -salchichón, чорізо та інші види embutido.

    У нашому інтернет-магазині «Varosh4you», Ви можете купити шинку, ковбасу, бекон, тушонку на свій смак та бажання. а


Сравнение товаров (0)


Гуляш із свинини "Gulasz Angielski" 300 грм

Гуляш із свинини "Gulasz Angielski" 300 грм

Гуляш із свинини "Gulasz Angielski" 300 грм         Гуляш по..

35.00грн

Краби Crabe Chair & Pattes  170 Г

Краби Crabe Chair & Pattes 170 Г

Crabe Chair & Pattes Crust’Ocean, 170 гр - кусочки м`яса краба у власному соці.М'ясо краба ..

122.00грн

Паштет із гусячої печінки Libamajas 105г

Паштет із гусячої печінки Libamajas 105г

Паштет із гусячої печінки 105г Паштети ТМ Hamé є флагманом серед паштетів, представлених на європейс..

14.00грн

Паштет із гусячої печінки Libamajas 105г

Паштет із гусячої печінки Libamajas 105г

Паштет із гусячої печінки 105г Паштети ТМ Hamé є флагманом серед паштетів, представлених на європейс..

14.00грн

Паштет із качиної печінки Kacsamajas 105г

Паштет із качиної печінки Kacsamajas 105г

Паштет із качиної печінки 105г Паштети ТМ Hamé є флагманом серед паштетів, представлених на європейс..

14.00грн

Паштет із свинини "Globus családi sertésmájas" 190 грм

Паштет із свинини "Globus családi sertésmájas" 190 грм

Паштет із свинини "Globus családi sertésmájas" 190 грм       &nbs..

18.50грн

Паштет курячий "Familijne przysmaki" 130грм

Паштет курячий "Familijne przysmaki" 130грм

Паштет курячий "Familijne przysmaki" 130грм         Паштети ..

10.00грн

Паштет яловичий "Globus családi baromfimájas"190грм

Паштет яловичий "Globus családi baromfimájas"190грм

Паштет яловичий "Globus családi baromfimájas"190грм         ..

18.50грн

Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)