Бальзами для волосся - Інтернет магазин Varosh4you | Купити бальзам для волосся в Киеве, Харькове, Донецке, Одессе, Львове, Мукачеве, Ужгороде: цена, продаж, купить оптом

Бальзами для волосся

Бальзами для волосся

Бальзами для волосся

У нашому-інтернет магазині "Varosh4you",  Ви можете купити дуже якісні професійні бальзами для волосся, після використання, яких Ваше волосся здивує здоровим та сяючим виглядом.

Є кілька типів кондиціонерів для волосся інгредієнти, яких відрізняються за складом і функціональністю: Зволожуючі, роль, яких полягає в утримуванні вологи у волоссі. Зазвичай вони містять високий вміст зволожувачів. Реконструктори містять гідролізований білок.Вони нібито проникають у структуру волосся і зміцнюють його через здатність відновлення. Підкислювачі - це регулятори кислотності, які підтримують рН кондиціонеру в діапазоні близько 3,5. При контакті з кислим середовищем водневі зв`язки з кератиновими молекулами посилені, завдяки чому луската поверхня волосся затягується. В кондиціонері також присутні теплопоглинальні полімери, які захищають волосся від високих температур, наприклад, сушка феном, щипці для завивки або гарячі ролики. А також вони мають світловідбиваючі - це хімічні речовини, які зв'язуються з поверхнею волосся, зазвичай це полімери, як правило, силікони, наприклад, диметикон або циклометикон. Масла (НЖК - незамінні жирні кислоти), які можуть допомогти сухому волоссю стати більш м'яким і гнучким. Голова виробляє натуральне масло під назвою шкірне сало. НЖК є маслами найбільш наближеними до природного шкірного сала . Змащувальні речовини, такі як жирні спирти, пантенол, диметикон додають у бальзами для кращої їх дії в жорсткій воді. Антистатики, консерванти, сонцезахисний крем, для захисту від деградації білка і втрати кольору. Загальні сонцезахисні інградієнти використовують рідко для догляду за волоссям через їх текстури і сильні ефекти. pH кондиціонерів часто кислі, так як низький рН заряджає амінокислоти, забезпечуючи волосся позитивним зарядом а, отже, водневі зв'язки між кератиновими лусочками, надають волоссю більш компактну структуру. Органічні кислоти, такі як лимонна кислота, як правило, використовується для підтримки кислотності.

Речовини, які дають форму бальзаму дуже важкі і густі, з високим вмістом поверхнево-активних речовин, які здатні зв'язуватися із структурою волосся і склеювати його поверхню. Вони, як правило залишаються на волоссі протягом тривалого часу. Поверхнево-активні речовини на основі довгих прямих аліфатичних ланцюгів, подібні до насичених жирних кислот. Їх молекули легко кристалізуються, даючи кондиціонерові високу в'язкість, і вони мають здатність до утворення більш товстих захисних шарів на поверхні волосся. Вони виготовлені на ненасичених ланцюгових реакціях, які вигнуті не прямо. Ця форма робить їх менш схильними до кристалізування, що робить кондиціонер більш легкою та менш в'язкою сумішшю та забезпечує значно тонкий захисний шар на волоссі. Вибирайте бальзам для волосся призначений для вашого типу волосся, що допоможе запобігти сплутування і дасть змогу отримати сяюче та гладке волосся. Кондиціонер вибирають ті жінки, які хочуть мати живе та натуральне волосся. Як правило, бальзами застосовують безпосередньо після використання шампуню, і виробники зазвичай виробляють кондиціонер аналог шампуню. Використовують кондиціонери, на основі катіонних полімерів поліелектролітних, для одержання бажаної форми волосся. Вони мають функції і склад, подібний розбавленим гелям для волосся.Сравнение товаров (0)


Бальзам для волосся" Balea Professional  glossy braun Spulung" 200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional glossy braun Spulung" 200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional  glossy braun Spulung" 200 мл    &n..

62.00грн

Бальзам для волосся" Balea Professional відновлюючий" 200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional відновлюючий" 200 мл

Активна формула з мікрочастинками білка і комплексом з пантенолом відновлює структуру волосся, п..

62.00грн

Бальзам для волосся" Balea Professional для довгого волосся" 200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional для довгого волосся" 200 мл

Не містить силікону. Країна виробник: Німеччина..

62.00грн

Бальзам для волосся" Balea Professional для додання обєму" 200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional для додання обєму" 200 мл

Зволожує і живить волосся. Країна виробник Німеччина..

62.00грн

Бальзам для волосся" Balea Professional для світлого волосся "200 мл

Бальзам для волосся" Balea Professional для світлого волосся "200 мл

         Цей бальзам зволожує і надає світлому волоссю шовко..

62.00грн

Бальзам для волосся"Balea Professional glatt + glanz spulung" 200 мл

Бальзам для волосся"Balea Professional glatt + glanz spulung" 200 мл

Бальзам для волосся"Balea Professional glatt + glanz spulung"200мл     &nbs..

62.00грн

Бальзам для волосся"Balea Professional locken spulung" 200 мл

Бальзам для волосся"Balea Professional locken spulung" 200 мл

Бальзам для волосся"Balea Professional locken spulung" 200 мл      &nb..

62.00грн

Професійний бальзам"Balea Professional Colorschutz Spulung"  200 мл

Професійний бальзам"Balea Professional Colorschutz Spulung" 200 мл

Країна виробник Німеччина..

62.00грн

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)